Bazylika Mniejsza
Kościół pw. Św. Mikołaja w Lesznie
Archidiecezja Poznańska

 • Bazylika Mniejsza
  Kościół pw. Św. Mikołaja w Lesznie
  Archidiecezja Poznańska
 • Bazylika Mniejsza
  Kościół pw. Św. Mikołaja w Lesznie
  Archidiecezja Poznańska

Słowo Boże na dziś


PIERWSZE CZYTANIE (2 Krl 2,1.6-14)Eliasz uniesiony do niebaCzytanie z Drugiej Księgi Królewskiej.Kiedy Pan miał wśród wichru unieść Eliasza do nieba, szedł Eliasz z Elizeuszem z Gilgal. Wtedy rzekł Eliasz do niego: „Zostańże tutaj, bo Pan posłał mnie aż do Jordanu”. Elizeusz zaś odpowiedział: „Na życie Pana i na twoje życie: nie opuszczę cię!” I szli dalej razem.A pięćdziesiąt osób z uczniów ...

Czytaj całość

 • Ogłoszenia duszpasterskie

11 NIEDZIELA ZWYKŁA - 17 czerwca 2018 r.

 1. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy codziennie w łączności z wieczorna Mszą świętą.
 2. Dziś o godz. 16:30 będzie miał miejsce pierwszy koncert w ramach III Leszczyńskiego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej. Serdecznie zapraszamy. Kolejne koncerty w następne niedziele 24 czerwca oraz 1 lipca. Szczegółowy program znajduje się na plakatach.
 3. W poniedziałek w naszej parafii rozpoczną się katechezy przedmałżeńskie dla narzeczonych. Spotkania będą odbywały się do soboty włącznie po wieczornej Mszy św.
 4. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania z klas 7 i II gimnazjalnych oraz ich rodziców prosimy na Mszę św. w środę 20 czerwca na godz. 18:30. Po Mszy świętej w Domu Katolickim odbędzie się spotkanie podsumowujące.
 5. Msza święta z okazji zakończenia roku szkolnego dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 zostanie odprawiona w czwartek o godz. 9:00. Natomiast młodzież szkół średnich zapraszamy na Mszę świętą w piątek na godz. 8:00.
 6. W sobotę przypada Dzień Ojca. Wszystkich ojców otaczamy modlitwą: dla żyjących wypraszamy potrzebne łaski, a dla zmarłych prosimy o radość życia wiecznego.
 7. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 13:00 będzie sprawowana w języku łacińskim.
 8. W niedzielę 24 czerwca przypada odpust w parafii pw. św. Jana Chrzciciela. Suma odpustowa o godz. 12:15.
 9. Zachęcamy do udziału w 84. Pieszej Poznańskiej Pielgrzymce na Jasną Górę, która 6 lipca wyruszy z Poznania, a 7 lipca w ramach grupy 16 wyruszy z naszej bazyliki. Bliższe informacje można znaleźć na stronie internetowej ppp2018.pl
 10. Informujemy, że decyzją ks. abp. Stanisława Gądeckiego z dniem 25 sierpnia w naszej parafii kończy posługę ks. Patryk Nachaczewski. Równocześnie zostaje skierowany do parafii pw. św. Antoniego w Lesznie. Pragniemy wspólnie podziękować ks. Patrykowi za dwuletnią posługę w naszej bazylice za tydzień w niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10:00. Nowym wikariuszem w naszej parafii będzie ks. Tomasz Nowak, dotychczasowy wikariusz w parafii pw. Św. Piotra i Pawła w Kostrzynie.
 11. Kalendarz liturgiczny:
  • czwartek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi
 12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W przyszłą niedzielę ukaże się czerwcowe wydanie naszego parafialnego miesięcznika „ Jesteśmy”. 

10 NIEDZIELA ZWYKŁA - 10 czerwca 2018 r.

 1. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy w łączności z wieczorną Mszą świętą.
 2. W środę 13 czerwca przypadnie kolejny dzień fatimski. Czuwanie modlitewne rozpocznie się wieczorem po nabożeństwie czerwcowym. O godz. 21:00 odśpiewamy apel jasnogórski i przejdziemy w procesji z figurą Matki Bożej wokół bazyliki. Serdecznie zapraszamy.
 3. W środę swój parafialny odpust przeżywać będzie parafia pw. św. Antoniego w Lesznie. Suma odpustowa o godz. 18:00.
 4. W piątek 15 czerwca podczas Mszy św. o godz. 18:00 ks. bp Damian Bryl udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Z tej racji nie będzie Mszy św. o godz. 18:30. Spowiedź święta w tym dniu będzie do godz. 18:00. Próby dla kandydatów przed bierzmowaniem odbędą się w poniedziałek 11 czerwca i w czwartek 14 czerwca o godz. 19:15. Prosimy o modlitwę w intencji przystępujących do bierzmowania oraz ich rodzin.
 5. W przyszłą niedzielę rozpocznie się w naszej bazylice III Leszczyński Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej. Pierwszy koncert zatytułowany „W romantycznych klimatach” rozpocznie się o godz. 16:30. Następne koncerty będą odbywały się w kolejne niedziele 24 czerwca i 1 lipca. Szczegóły na plakatach.
 6. Kandydatów do bierzmowania z klas 7 oraz II gimnazjalnych wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę św. w środę 20 czerwca na godz. 18:30. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie podsumowujące w  Domu Katolickim. 
 7. Kalendarz liturgiczny:
  1. poniedziałek – św. Barnaby
  2. środa – św. Antoniego z Padwy,
  3. czwartek – bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
 8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 9. Zmarli nasi parafianie: śp. Teresa Płóciniczak, śp. Władysław Bączyk i śp. Jerzy Józefowski. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu…

NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ - 27 maja 2018 r.

 1. Dziś po Mszy św. o godz. 13:00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów 16 grupy Pieszej Poznańskiej Pielgrzymki na Jasną Górę.
 2. Dziewczynki, które chcą sypać kwiaty podczas Oktawy Bożego Ciała, zapraszamy na próbę we wtorek na godz. 17 00.
 3. W czwartek obchodzić będziemy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa (Boże Ciało). Centralna procesja miasta Leszna wyruszy z naszej bazyliki o godz. 9:00 i przejdzie przez Rynek, a następnie ulicą Narutowicza i Zacisze. Msza św. na zakończenie procesji będzie sprawowana w parku za Teatrem Miejskim. Wszystkich prosimy o udekorowanie okien flagami kościelnymi oraz symbolami eucharystycznymi. Osoby niosące sztandary i feretrony, a także dzieci pierwszokomunijne oraz dziewczynki sypiące kwiaty prosimy o zgromadzenie się przed rozpoczęciem procesji i ustawienie się wzdłuż ulicy Kościelnej w kierunku Rynku. Dekoracje czterech ołtarzy przygotowują grupy duszpasterskie naszej parafii: ołtarz pierwszy – Parafialny Zespół Caritas, ołtarz drugi – Akcja Katolicka, ołtarz trzeci – Żywy Różaniec, ołtarz czwarty – Domowy Kościół. W tym dniu w kościele Msze święte będą sprawowane jedynie o godz. 7:30, 13:00 oraz 18:30.
 4. Zachęcamy do udziału w Mszach świętych z Nieszporami o Najśw. Sakramencie oraz procesją eucharystyczną przez całą oktawę Bożego  Ciała o godz. 18:30, począwszy od środy.
 5. Nabożeństwa majowe oraz apele maryjne odprawiać będziemy do czwartku włącznie. Od piątku w łączności z wieczorną Mszą św. odmawiać będziemy Litanię do Najśw. Serca Pana Jezusa.
 6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:
  • W piątek spowiedź święta przez cały dzień. Wyjątkowo nie będzie Mszy świętej o godz. 17:00. Dzieci zapraszamy na Mszę św. pierwszopiątkową na godz. 18:30. W tym dniu obchodzić będziemy Dzień Dziecka, dlatego w sposób szczególne będziemy modlić się za wszystkie dzieci.
  • W sobotę o godz. 8:00 odprawiona zostanie Msza św. przebłagalna za grzechy świata oraz w int. rodzin. Po Mszy świętej odmówimy różaniec. Od godz. 8:30 kapłani będą odwiedzać chorych i starszych parafian w ich domach. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie w biurze parafialnym.
 7. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbierane będą ofiary na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
 8. Zachęcamy do udziału w XXII Spotkaniu Młodych LEDNICA 2000, które odbędzie się w sobotę 2 czerwca. Organizujemy wyjazd autokarem. Szczegółowe informacje oraz zapisy u ks. Patryka.
 9. Kalendarz liturgiczny:
  • wtorek – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, patronki Archidiecezji,
  • czwartek – uroczystość Najśw. Ciała i Krwi Pana Jezusa,
  • piątek – wspomnienie św. Justyna, męczennika.
 10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Przewodnik Katolicki z modlitewnikiem w cenie 6 zł. Polecamy także majowe wydanie naszego parafialnego miesięcznika „Jesteśmy”.
 11. Zmarł nasz parafianin śp. Józef Olejnik z ul. Zacisze. Pomódlmy się za niego i wszystkich zmarłych.

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO - 20 maja 2018 r.

 1. W dzisiejszą uroczystość dzieci naszej parafii podczas Mszy św.  godz. 10:00 przystępują po raz pierwszy do Komunii świętej. Od poniedziałku do piątku dzieci przeżywać będą swój Biały Tydzień. W poniedziałek Msza św. o godz. 16:00, po niej wspólna fotografia. Od wtorku do piątku dzieci przychodzą na godz. 18:30.
 2. Jutro, w drugi dzień Zielonych Świątek, Msze św. jak w dni powszednie.  O godz. 18:30 zostanie odprawiona Msza święta dziękczynna dla dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii św. Zapraszamy wszystkie dzieci klas IV, jeśli to możliwe w strojach komunijnych.
 3. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach ku czci Matki Najświętszej:
  • Nabożeństwa majowej codziennie po wieczornej Eucharystii,
  • Apele maryjne codziennie o godz. 21:00.
 4. Od wtorku w biurze parafialnym przyjmowane będą intencje mszalne na trzeci kwartał roku. Są jeszcze wolne intencje w czerwcu na poranne Msze św. w dni powszednie.
 5. W piątek 25 maja o godz. 11:00 zostanie odprawiona Msza święta w intencji Państwowej Straży Pożarnej, w czasie której zostanie poświęcony nowy sztandar.
 6. W sobotę Ksiądz Arcybiskup Stanisław Gądecki udzieli w katedrze sakramentu święceń kapłańskich siedmiu diakonom. Pamiętajmy o nowych kapłanach w modlitwie. W maju rocznice swoich święceń przeżywają kapłani naszej parafii: ks. Proboszcz – 49, ks. Jarosław – 44, ks. Piotr – 3, ks. Patryk – 2.
 7. W sobotę obchodzić będziemy Dzień Matki. Nie zapomnijmy w modlitwie o naszych mamach: dla żyjących wpraszajmy łaskę błogosławieństwa, opieki Maryi i długich lat życia w zdrowiu, a dla zmarłych prośmy o radość wieczną w Niebie.
 8. Młodzież gimnazjalną, szkół średnich i studentów zachęcamy do udziału w ogólnopolskim Spotkaniu Młodych LEDNICA 2000, które odbędzie w sobotę 2 czerwca br. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Patryka.
 9. Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę ku czci Trójcy Przenajświętszej. Msza św. o godz. 13:00 będzie w języku łacińskim. Na tę Mszę św. zapraszamy szczególnie pielgrzymów grupy 16 Pieszej Poznańskiej Pielgrzymki na Jasną Górę. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie organizacyjne. Pielgrzymka, jak co roku, wyruszy z naszej bazyliki 7 lipca po Mszy św. o godz. 7:00, aby 15 lipca wraz z wszystkimi pielgrzymami naszej archidiecezji dotrzeć przed obraz Matki Bożej. Już dziś zachęcamy do pielgrzymowania. 
 10. Dzisiejszą uroczystością kończymy okres wielkanocny. Przypominamy, że czas spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej trwać będzie do przyszłej niedzieli.
 11. Informujemy, że w poniedziałek 18 czerwca rozpoczną się w naszej parafii katechezy przedmałżeńskie dla narzeczonych. Spotkania będą odbywały się od poniedziałku do soboty o godz. 19:00.
 12. Kalendarz liturgiczny:
  • poniedziałek – święto NMP Matki Kościoła
  • czwartek – święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana,
  • sobota – wspomnienie św. Filipa Neri
 13. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest nowy numer naszego miesięcznika „Jesteśmy”. Dzieciom polecamy konkurs z nagrodami, które wylosujemy w przyszłą niedzielę. Ze stolika przy wyjściu z kościoła można zabrać kwartalnik „Otwarte Drzwi” – bezpłatne czasopismo dla seniorów wydane przez Urząd Miasta.
 14. Zmarł nasz parafianin: śp. Wojciech Goździkowski z ul. Grodzkiej. Polećmy jego i naszych zmarłych Bożemu Miłosierdziu… 

NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO - 13 maja 2018 r.

 1. W dzisiejszą uroczystość przed kościołem zbierane są ofiary na utrzymanie Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu. W najbliższą sobotę Ksiądz Arcybiskup udzieli święceń diakonatu alumnom, w tym kl. Jakubowi Pawłotowi z parafii św. Józefa w Lesznie. Pamiętajmy o nich w modlitwie.
 2. Dziś przypada 101 rocznica pierwszego objawienia Matki Bożej w Fatimie oraz 20 rocznica wprowadzenia figury Matki Bożej Fatimskiej do naszej bazyliki. Serdecznie zapraszamy na czuwanie modlitewne, które rozpocznie się po nabożeństwie majowym. O godz. 21:00 odśpiewamy apel jasnogórski oraz przejdziemy w procesji z figurą Matki Najświętszej wokół kościoła.
 3. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach ku czci Matki Bożej:
  • nabożeństwa majowe w łączności z Nowenną przed Zesłaniem Ducha Św.  codziennie po wieczornej Mszy św.,
  • apele maryjne codziennie o godz. 21:00 przy grocie Matki Bożej obok probostwa.
 4. W sobotę 19 maja o godz. 12:00 zostanie odprawiona Msza święta z okazji 95 rocznicy założenia Polskiego Związku Łowieckiego.
 5. Również w najbliższą sobotę obchodzić będziemy Wigilię Zesłania Ducha Świętego. We wszystkich parafiach naszej Archidiecezji w tym dniu będziemy dziękować Bogu za 1050 rocznicę założenia biskupstwa w Poznaniu – pierwszego na ziemiach polskich. Serdecznie zapraszamy na uroczystą Mszę św. dziękczynną, którą odprawimy o godz. 18:30. Po Mszy św. będzie nabożeństwo majowe oraz Nowenna do Ducha Świętego, a o godz. 20:00 zabrzmią dzwony we wszystkich kościołach na znak dziękczynienia. Następnie zespół młodzieżowy poprowadzi adorację Najświętszego Sakramentu, którą zakończymy o godz. 21:00 apelem jasnogórskim w kościele. Szczególnie prosimy o obecność młodzież przygotowującą się do bierzmowania wraz z rodzicami.
 6. Przypominamy o pielgrzymcej różańcowe do sanktuarium w Wieleniu, która odbędzie w sobotę. Wyjazd z placu Metziga o godz. 9:30. Są jeszcze wolne miejsca.
 7. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny. O godz. 10:00 dzieci naszej parafii przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Módlmy się w intencji dzieci i ich rodzin, by godnie i owocnie przeżyli tę uroczystość. Wiernych, którzy nie są związani z dziećmi pierwszokomunijnymi, prosimy o udział we Mszach św. w innych godzinach.
 8. Organizujemy wyjazd autokarowy na największe spotkanie młodzieży chrześcijańskiej w Polsce LEDNICA 2000, które odbędzie się 2 czerwca br. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Patryka. Zachęcamy do udziału młodzież gimnazjalną, szkół średnich i studentów.
 9. Kalendarz liturgiczny
  • poniedziałek – święto św. Macieja Apostoła,
  • środa – święto św. Andrzeja Boboli, męczennika, patrona Polski.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Za tydzień ukaże się majowe wydanie naszego parafialnego czasopisma  „Jesteśmy”.  

6. NIEDZIELA WIELKANOCNA - 6 maja 2018 r.

 1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach ku czci Matki Bożej. Nabożeństwa majowa odprawiamy codziennie po Mszy św. wieczornej, natomiast apele maryjne również codziennie o godz. 21:00 przy grocie Maryi.
 2. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. i nabożeństwie majowym odbędzie się ostatnie zebranie dla rodziców dzieci kl. III przed Pierwszą Komunią Świętą. Prosimy wszystkich rodziców o obecność.
 3. We wtorek o godz. 16:30 odbędzie się próba liturgiczna dla dzieci, które przystąpią do Pierwszej Komunii św.
 4. W piątek o godz. 18:00 odmówimy różaniec za zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych.
 5. Od piątku w łączności z nabożeństwem majowym odmawiać będziemy Nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego.
 6. W kolejną niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym dniu przed kościołem zbierać będziemy ofiary na utrzymanie Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu. Po Mszy św. o godz. 7:30 odbędzie się spotkanie członków Żywego Różańca.
 7. Za tydzień 13 maja przypadnie dzień fatimski – 101 rocznica pierwszego objawienia Matki Bożej w Fatimie i 20 rocznica wprowadzenia figury Matki Bożej Fatimskiej do naszej świątyni. Czuwanie modlitewne rozpocznie się po nabożeństwie majowym. O godz. 21:00 odśpiewamy apel jasnogórski i przejdziemy w procesji wokół bazyliki z figurą Matki Bożej. Serdecznie zapraszamy.
 8. Przypominamy i zachęcamy do udziału w pielgrzymce różańcowej do Wielenia, która będzie miała miejsce 19 maja. Są jeszcze wolne miejsca na przejazd autokarem. Zapisy można dokonywać w biurze parafialnym.
 9. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania z kl. II gimnazjalnych prosimy o zapoznanie się z harmonogramem spotkań na miesiąc maj.
 10. Informujemy, że w tym roku procesja Bożego Ciała przejdzie z naszej bazyliki przez Rynek, ulicami Narutowicza i Zacisze do parku za Teatrem Miejskim, gdzie będzie sprawowana Msza św.
 11. Kalendarz liturgiczny:
  • wtorek – uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski i naszej Archidiecezji.
 12. Zmarła nasza parafianka: śp. Gertruda Sokolska z ul. Kościelnej. Polećmy ją i wszystkich zmarłych Bożemu Miłosierdziu…

5. NIEDZIELA WIELKANOCNA - 29 kwietnia 2018 r.

 1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach ku czci Matki Bożej, które będziemy odprawiać w maju. Nabożeństwa majowe będą codziennie po Mszy św. wieczornej. Natomiast o godz. 21:00 codziennie przy grocie Maryi będziemy odprawiać apele maryjne.
 2. W czwartek 3 maja przypada uroczystość NMP Królowej Polski oraz Święto Konstytucji 3 Maja. Msze św. w naszej bazylice będą sprawowane według porządku niedzielnego. O godz. 10:00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. w int. Ojczyzny z udziałem władz miejskich. Serdecznie zapraszamy.
 3. W piątek 4 maja przypada 3 rocznica śmierci ks. prałata Konrada Kaczmarka. Msza św. w jego intencji zostanie odprawiona o godz. 8:00.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek oraz pierwsza sobota miesiąca:
  • Okazja do spowiedzi w piątek przez cały dzień. Litanię do Najśw. Serca Pana Jezusa odmówimy przed Mszą św. o godz. 18:30. Nie będzie Mszy św. o godz. 17:00.
  • W sobotę o godz. 8:00 odprawimy Mszę św. wynagradzającą Niepokalanemu Sercu NMP oraz w int. rodzin. Po Mszy św. różaniec w int. przebłagania za grzechy świata. Od godz. 8:30 odwiedzać będziemy z sakramentami chorych i starszych parafian. Zainteresowanych prosimy zgłaszać w biurze.
 5. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych informujemy, że w poniedziałek 7 maja po Mszy św. wieczornej będzie ostatnie spotkanie dla rodziców przed pierwszą Komunią św. Oczekujemy obecności wszystkich rodziców.  
 6. W sobotę 19 maja odbędzie się tradycyjna pielgrzymka różańcowa do Sanktuarium Matki Bożej Ucieczki Grzeszników w Wieleniu Zaobrzańskim. Chętni na wyjazd autokarem mogą zapisywać się w biurze parafialnym.
 7. Kalendarz liturgiczny:
  • wtorek -  wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika,
  • środa – wspomnienie św. Atanazego, biskupa i Doktora Kościoła,
  • czwartek – uroczystość NMP Królowej Polski,
  • piątek – wspomnienie św. Floriana, męczennika
 8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest jeszcze kwietniowe wydanie naszego parafialnego miesięcznika „Jesteśmy”.
 9. Zmarł nasz parafianin śp. Bogdan Jabłoński z ul. Zielonej. Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu…

 

Konfesjonał stałego dyżuru spowiedzi

W naszej bazylice w każdy piątek można skorzystać z sakramentu spowiedzi świętej przez cały dzień w godz. 7:00 - 19:00. Dyżury pełnią kapłani z leszczyńśkich parafii według następującego porządku: 7.00 - 9.00 parafia farna pw. św. Mikołaja, 9.00 - 10.30 parafia pw. św. Antoniego, 10.30 - 12.00 parafia pw. św. Jana Chrzciciela, ... [ więcej ]


Porządek Mszy i Nabożeństw

w dni powszednie:
7.00 (za wyjątkiem lipca i sierpnia)
8.00
17.00 (w każdy 1. piątek miesiąca)
18.30

w niedziele i święta:
7.30
9.00
10.00 (suma)
11.30 (z udziałem dzieci)
13.00 (w ostatnią niedzielę po łacinie)
15.00 (w drugą niedzielę miesiąca - z udziałem dzieci przygotowujących się do I Komunii św. wraz z rodzicami)
18.30

 

Kaplica Najświętszego Sakramentu

w dni powszednie:
od 7.30 do 18.30

w niedziele:
od 14.00 do 18.30

Spowiedź Św.

w dni powszednie:
od 7.00 do 8.30
od 18.00 do 19.00

w każdy piątek - stały dyżur:
od 7.00 do 19.00

w niedziele:
podczas każdej Mszy Świętej